Radyo Dinle Tv

Canlı Recuva İndir dinle

1 puan2 puan3 puan4 puan5 puan (No Ratings Yet)
Loading...

Bilgisayarlar çoğu zaman kullanıcılar için önemli resim ve dosyalar için iyi bir depolama aracı niteliğindedir. Ancak özenle saklanan resim ve diğer belgeleri yanlışlıkla silmek oldukça üzücüdür. Bu konuda silinen dosyaları geri getirmek isteyen kullanıcılar için oldukça değerli nitelikte olan recuva indir, bir anlık dalgınlıkla silinen dosya ve resimleri tekrardan bilgisayara yüklemeyi mümkün kılmaktadır.

Recuva Programının Özellikleri Nelerdir?

Zor olmayan kurulumu sayesine ister olası aksiliklere karşı bilgisayarda yüklenmiş olarak bekletmek, isterseniz de silinen dosyaları geri getirmek istediğiniz zamanlarda recuva programını kişisel bilgisayarınıza yükleyebilirsiniz. Bu alanda geliştirilmiş pek çok yazılım olmasına karşın benzerleri arasında oldukça popüler ve başarılı olan program, resim ve dosyaların dışında, ses kayıtları ve video gibi önemli anlarında geri yüklenmesini sağlamaktadır.

Recuva Programının Avantajları Nelerdir?

Silinmiş olan dosyaları geri getirme konusunda kullanıcılarına iki seçenek sunan recuva, uzun ve kısa olmak üzere iki farklı seçenekte tarama alternatifi sunmaktadır. Uzun tarama seçeneği tercih edilerek bilgisayarda silinmiş olan tüm önemli resim ve dokümanlara ulaşılabilir. Tarama işlemi bilgisayarın dahili belleği için geçerli olurken harici olarak kullanılan disklerde de tarama yapılabilmektedir.

Tarama sonrasında recuva indir programının bulduğu silinmiş ögeler arasından aradığınız resim ya da dosyayı seçtiğiniz anda kısa süreli bir ön izleme işlemi gerçekleştirerek geri yükleme talimatı vermenizi beklemektedir. Böylelikle bilgisayardan silinmiş olan dosyalar için pişmanlık duymak yerine recuva ile silinenleri geri getirebilirsiniz.

Kaynak: http://www.indirzip.com/recuva-indir/

 

Radyo Yayını Birkaç Saniye İçinde Başlayacaktır, Radyo Çalmıyorsa Sayfayı Yenileyiniz ( Klavyeden F5'e Basınız..)

İstekleriniz / Yorumlarınız..

Radyo Etiketleri