Radyo Dinle Tv

Canlı Aptoide Nedir? Özellikleri Nelerdir? dinle

1 puan2 puan3 puan4 puan5 puan (No Ratings Yet)
Loading...

Android market denildiğinde akla ilk gelen uygulamalardan biri olan Aptoide, kısıtlamalardan uzak dilediğiniz uygulamaya açık bir markettir. Android telefon ya da tabletlerde eksiksiz çalışan market, Google üzerinden bulmakta zorlandığınız pek çok yeni uygulamayı tanıma fırsatı sunuyor. Üstelik tamamen ücretsiz. Tüm yeni güncellemeler ve uygulamalardan haberdar olmanın en hızlı yollarından biri olan marketi, Aptoide indir ifadesiyle rahatlıkla indirip kullanabilirsiniz.

Aptoide Nedir? Özellikleri Nelerdir?

Google Play, android cihazlarda yeni uygulamalar ve güncellemeler tanıma fırsatı sunan android marketlerden biridir. Ne yazık ki geciken güncellemeler, ücretlendirmeler ve kısıtlamalar Google Play’e nazaran Aptoide’yi kullanmanızın daha rahat olduğunu kanıtlıyor.Telefonunuzdan Aptoide indir şeklinde yazarak yaklaşık 3 dakika içinde indirme işlemini gerçekleştirmeniz mümkün. Hızlı olduğu kadar geniş yelpazeye de sahip olan market, aradığınızı bulmanız konusunda çok daha başarılı olacaktır.

Detaylı profesyonelce kaydedilmiş olan Aptoide donanımı, aradığınızı bulurken yetersiz uygulamalara denk gelmenize de engel olmaktadır. Marketin en büyük avantajı ise daha önce indirmiş olduğunuz programların güncellemelerini de tanıyor olmasıdır. Bu sayede daha önce indirdiklerinizin son versiyonlarını da telefon ya da tabletlerinizde bulmanız mümkün.

Aptoide Kullanımı ve Detayları

Aptoide’yi indirdikten sonra Facebook adresiniz ile kullanabilirsiniz. Bu şekilde kullandığınızda arkadaşlarınızın indirdiği programlardan da haberiniz olacak, birçok uygulamayı takip edebileceksiniz.

Kendini sürekli yenilen android market, belli aralıklarla güncellemeler yapmanız gerektiğini hatırlatıyor. Aklınıza gelebilecek hemen her uygulamayı güvenle indirebileceğiniz Aptoide, android marketler arasında sınır tanımayanlardan biri.

Radyo Yayını Birkaç Saniye İçinde Başlayacaktır, Radyo Çalmıyorsa Sayfayı Yenileyiniz ( Klavyeden F5'e Basınız..)

İstekleriniz / Yorumlarınız..

Radyo Etiketleri