Radyo Dinle Tv

Canlı Picasa Nedir? Nasıl Kullanılır? dinle

1 puan2 puan3 puan4 puan5 puan (No Ratings Yet)
Loading...

Resim görüntüleme ve düzenleme programı olan Picasa, Windows işletim sistemine dâhil olan programlardan biridir. Resimlerinizi dilediğiniz efekt ya da biçimde düzenleyebilmeniz ve sunduğu kaydetme fırsatıyla uzun süre saklayabilmeniz mümkündür. Program, pek çok resim düzenleyicisinin aksine karmaşık bir yapıya sahip değildir.

Picasa, kullanıcısına sunduğu işlevsel araçları sayesinde en çok tercih edilen resim görüntüleme ve düzenleme programı olmuştur. Uzun soluklu arşivleme donanımı dahi pek çok programın aksine düzenli, basit bir arayüze sahiptir.

Picasa Nedir? Nasıl Kullanılır?

Picasa; resim görüntüleme, görüntülenen resimler üzerinde oynama ve düzenleme yapma programıdır. Bilgisayar üzerine kaydedilen resimleri Picasa indirildikten sonra rahatlıkla açabilirsiniz. Bunun için resmin üzerine gelip farenin sağına basmanız gerekmektedir. Birlikte aç seçeneğinden Picasa’yı tıklayabilirsiniz. Bu şekilde resim karşınıza gelecek, daha sonra da düzenleme araçları yerini alacaktır.

Picasa’yı kullandığınızda resimlerinizi ters çevirmeden, kırpmaya, sepyadan tüm renk tonlarına kadar düzenlemeniz mümkündür. Bu şekilde rahat ve basit bir kullanıma sahip olması ise düzenlemeyi daha da kolaylaştırmaktadır.

Picasa Özellikleri Nelerdir?

Tarayıcınızdan Picasa indir ifadesi ile programı indirebilir yalnızca birkaç dakika içinde kullanmaya başlayabilirsiniz. Programın avantajları ise bildiğiniz pek çok programdan çok daha fazladır. Picasa ile başkaları tarafından keşfedilmesini istemediğiniz resimleri gizleme şansınız bulunmaktadır. Bununla beraber en sevdiğiniz resimleri oylayabilir, favori resminizi seçebilirsiniz.

Birçok fotoğrafın kötü görünmesine neden olan kırmızı göz sorunu, Picasa sayesinde ortadan kalkmaktadır. Kırmızı gözü ortadan kaldırmak ise yalnızca üzerine tıklamanız kadar kolaydır. Bunun yanında istediğiniz fotoğrafı düzenleme yaptıktan sonra poster haline getirebilirsiniz.
http://www.indirzip.com/picasa-indir/

Radyo Yayını Birkaç Saniye İçinde Başlayacaktır, Radyo Çalmıyorsa Sayfayı Yenileyiniz ( Klavyeden F5'e Basınız..)

İstekleriniz / Yorumlarınız..

Radyo Etiketleri